www.POLENAMIOTOWE-MIELNO.PL  *  www.CAMPING-MIELNO.COM

C A M P I N G  *  N A M I O T Y  *  P R Z Y C Z E P Y  *  K W A T E R Y

PRZY JAMNIE

Camping "PRZY JAMNIE" położony jest na terenie nadmorskiej miejscowości Mielno (11km od Koszalina), na wąskiej mierzei umiejscowionej pomiędzy Jeziorem Jamno a Bałtykiem. Dzięki otoczeniu drzew, bliskości morza (200m) i jeziora, nasi Goście doświadczają niepowtarzalnego, nadmorskiego klimatu - morskiej bryzy i fal, nasyconego jodem powietrza, oraz wielu innych atrakcji... co gwarantuje wspaniały odpoczynek. Wiemy o tym, ponieważ camping prowadzimy od ponad 25 lat jako przedsięwzięcie rodzinne -  co staramy się robić profesjonalnie i z pasją...   W naszej ofercie proponujemy Państwu możliwość skorzystania z pola namiotowego i campingu, wynajmu przyczep kempingowych, jak również wynajmu kwater gościnnych w 100-letniej mieleńskiej chacie. Można "PRZY JAMNIE" zatrzymać się kamperem - posiadamy odpowiednie miejsca z przyłączami energetycznymi.   Wszystkim naszym Gościom gwarantujemy całodobową możliwość korzystania z natrysków z ciepłą wodą, stały dostęp do kuchni i zadaszonego miejsca przeznaczonego do spożywania posiłków, także bezpośredni dostęp z naszego pomostu do jeziora i tym samym ewentualnego wędkowania, jak również możliwość wynajmu sprzętu pływającego i wiele in.   Dodatkowym atutami naszego campingu jest bliskość położenia sklepów i restauracji, licznych kawiarni oraz smażalni ryb, a także - co ważne dla dzieci - dużego "wesołego miasteczka".   Zapraszamy!!! PRZY-JAMNIE naprawde jest PRZY-JEMNIE!!!     ... Zobacz więcej

PRZY JAMNIE

Camping "PRZY JAMNIE" położony jest na terenie nadmorskiej miejscowości Mielno (11km od Koszalina), na wąskiej mierzei umiejscowionej pomiędzy Jeziorem Jamno a Bałtykiem. Dzięki otoczeniu drzew, bliskości morza (200m) i jeziora, nasi Goście doświadczają niepowtarzalnego, nadmorskiego klimatu - morskiej bryzy i fal, nasyconego jodem powietrza, oraz wielu innych atrakcji... co gwarantuje wspaniały odpoczynek. Wiemy o tym, ponieważ camping prowadzimy od ponad 25 lat jako przedsięwzięcie rodzinne -  co staramy się robić profesjonalnie i z pasją...

 

W naszej ofercie proponujemy Państwu możliwość skorzystania z pola namiotowego i campingu, wynajmu przyczep kempingowych, jak również wynajmu kwater gościnnych w 100-letniej mieleńskiej chacie. Można "PRZY JAMNIE" zatrzymać się kamperem - posiadamy odpowiednie miejsca z przyłączami energetycznymi.

 

Wszystkim naszym Gościom gwarantujemy całodobową możliwość korzystania z natrysków z ciepłą wodą, stały dostęp do kuchni i zadaszonego miejsca przeznaczonego do spożywania posiłków, także bezpośredni dostęp z naszego pomostu do jeziora i tym samym ewentualnego wędkowania, jak również możliwość wynajmu sprzętu pływającego i wiele in.

 

Dodatkowym atutami naszego campingu jest bliskość położenia sklepów i restauracji, licznych kawiarni oraz smażalni ryb, a także - co ważne dla dzieci - dużego "wesołego miasteczka".

 

Zapraszamy!!! PRZY-JAMNIE naprawde jest PRZY-JEMNIE!!!

 

 

Poznaj Mielno
Wirtualny spacer po Mielnie
Przyjazny cennik
Polska Ibiza
Created SoftMatrix & Agency TomTom