www.POLENAMIOTOWE-MIELNO.PL  *  www.CAMPING-MIELNO.COM

C A M P I N G  *  N A M I O T Y  *  P R Z Y C Z E P Y  *  K W A T E R Y

PRZY JAMNIE

Camping "PRZY JAMNIE" położony jest na terenie nadmorskiej miejscowości Mielno (11km od Koszalina), na wąskiej mierzei umiejscowionej pomiędzy Jeziorem Jamno a Bałtykiem. Dzięki otoczeniu drzew, bliskości morza (200m) i jeziora, nasi Goście doświadczają niepowtarzalnego, nadmorskiego klimatu - morskiej bryzy i fal, nasyconego jodem powietrza, oraz wielu innych atrakcji... co gwarantuje wspaniały odpoczynek. Wiemy o tym, ponieważ camping prowadzimy od ponad 25 lat jako przedsięwzięcie rodzinne -  co staramy się robić profesjonalnie i z pasją...   W naszej ofercie proponujemy Państwu możliwość skorzystania z pola namiotowego i campingu, wynajmu przyczep kempingowych, jak również wynajmu kwater gościnnych w 100-letniej mieleńskiej chacie. Można "PRZY JAMNIE" zatrzymać się kamperem - posiadamy odpowiednie miejsca z przyłączami energetycznymi.   Wszystkim naszym Gościom gwarantujemy całodobową możliwość korzystania z natrysków z ciepłą wodą, stały dostęp do kuchni i zadaszonego miejsca przeznaczonego do spożywania posiłków, także bezpośredni dostęp z naszego pomostu do jeziora i tym samym ewentualnego wędkowania, jak również możliwość wynajmu sprzętu pływającego i wiele in.   Dodatkowym atutami naszego campingu jest bliskość położenia sklepów i restauracji, licznych kawiarni oraz smażalni ryb, a także - co ważne dla dzieci - dużego "wesołego miasteczka".   Zapraszamy!!! PRZY-JAMNIE naprawde jest PRZY-JEMNIE!!!     ... Zobacz więcej

Mielno żyje nocą

Witamy na "polskiej Ibizie"

 

Niezwykłym miejscem na mapie turystycznej Polski, dla wszystkich którzy lubią wakacyjną balangę jest Mielno, określane mianem „polskiej Ibizy”. Tu sezon nie kończy się tak jak w innych nadmorskich miejscowościach.

 

W czasie wakacji w Mielnie spotkać można młodych ludzi z całego kraju i nie tylko. Mimo tego, że poza wakacjami jest to spokojna miejscowość, w trakcie ich trwania staje się jednym z najbardziej i najczęściej odwiedzanych miejsc nad Bałtykiem. Żyje się tam od świtu do świtu i o jakiej porze dnia czy nocy człowiek nie pojawił by się na ulicy, spotka mnóstwo ludzi. W tym miejscu znajduje się wiele klubów takich jak Bajka, Senso, Arena, Disco Plaza czy Fresh i w każdym z nich z powodu tłoku po prostu nie da się przecisnąć... A warto tam bywać!

Zobacz, co się dzieje w mieleńskich klubach

Klub Bajka - www.bajkaklub.pl/

Klub Fresh - www.freshmielno.pl/‎

Klub Arena - www.arenamielno.pl/‎

Klub Senso - www.sensoclub.pl/mielno/

Klub Disco Plaza - www.discoplaza.pl/‎

Poznaj Mielno
Wirtualny spacer po Mielnie
Przyjazny cennik
Polska Ibiza
Created SoftMatrix & Agency TomTom